סאב וופר האגדי W15 דגם SB3000

סאב-וופר האגדי W15 דגם SB3000 הוא סאב-וופר מתקדם שמצויד בטכנולוגיות מתקדמות ומספק ביצועים מרשימים ביותר. בעל עוצמת סאונד מרשימה של 3000 וואט, ה-SB3000 מיועד לשימוש באולפנים מקצועיים, אירועים חיים וסבבי הופעות, ולכל מקום בו נדרשת תדרים נמוכים עמוקים ועוצמתיים. עיצובו המרשים והחזק מבטיח עמידות ואיכות בנייה מקצועית לשימוש ארוך טווח. הוא מצויד במערכת ניהול תדרים דיגיטלית מתקדמת שמאפשרת להתאים את הסאב-וופר לתנאי הסביבה השונים ולהבטיח ביצועים מיטביים. בנוסף, ה-SB3000 מצויד במספר חיבורים ואפשרויות שליטה שמאפשרים חיבור פשוט ושליטה  נוחה מרחוק. עם אפשרויות הגברה מתקדמות ואיכותיות, ה-SB3000 הוא בחירה מושלמת עבור מקצוענים בתחום הסאונד ומשתמשים שמחפשים סאב-וופר ביתי איכותי ועוצמתי ביותר.

שירותים קשורים

מצלמה אקוסטית המצוידת ב64 מיקרופונים, מסוגלת לאתר במרחב בצורה ממדויקת וויזואלית את מקור הרעש החזק ביותר, היא מסוגלת לאתר מחבורה של צרצרים בלילדה את הצרצר המרעיש ביותר.

מדידות המיועדות לאפיון חללים של משרדים, אולמות אירועים ואולפנים.

מלכי שמואל משמש כהיועץ האקוסטי של פארק הירקון, אמפי קיסריה, פארק אריאל שרון, הפארק הלאומי ברמת גן ועוד רבים מוכרים המקיימים מסיבות חוקיות. החברה מבצעת מדידות אקוסטיות אקטיביות בזמן אירוע בכדאי לאתר דליפות רעש ונותנת הנחיות בזמן אמת להקטנת דליפות רעש.

דילוג לתוכן